Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 17.05.2024, 19:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Szczerze? Colley pokazał po raz kolejny że nie trzyma ciśnienia. Nie wiadomo co by odwalił z GKS-em. Mógłby zagrać genialne spotkanie, albo zrobić dwa karne albo karnego i czerwo (ŁKS i Lechia). O Łasickiego jestem w miarę spokojny, tzn. niczego ekstra nie wybroni ale też pewnie nie odwali cyrku jak nasz Szwed...
Problemy zaczynają się na bokach obrony.
Szot jest słaby.
Jarocha żal.
Satrustegui nie jest najgorszy, mamy przecież nasz mega talent Krzyżanowskiego
No boki obrony to jest nasza słabość przez cały sezon.
Szot i Eneko po bokach obrony to mamy jak w banku, że w ofensywie nie będzie żadnego rozegrania piłki. Niestety bez dobrze wyszkolonych technicznie bocznych obrońców to taka taktyka jak nasza po prostu ssie i tyle.

In Rodado we trust xD
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując