Patryko napisał(a):

@kasiarz
Problemem jest niestety zestawienie obrony w meczu z GKS. Zagramy w tym zestawieniu chyba po raz pierwszy, do tego Eneko to na ten moment chyba najgorszy, dostępny dla Rude obrońca w drużynie.
Mam nadzieję, że obecność na boisku Carbo sprawi, że zdominujemy GKS w środku pola i nie będzie trzeba polegać za bardzo na dobrej grze obronnej.
|
Szczerze? Colley pokazał po raz kolejny że nie trzyma ciśnienia. Nie wiadomo co by odwalił z GKS-em. Mógłby zagrać genialne spotkanie, albo zrobić dwa karne albo karnego i czerwo (ŁKS i Lechia). O Łasickiego jestem w miarę spokojny, tzn. niczego ekstra nie wybroni ale też pewnie nie odwali cyrku jak nasz Szwed...
Problemy zaczynają się na bokach obrony.
Szot jest słaby.
Jarocha żal.
Satrustegui nie jest najgorszy, mamy przecież nasz mega talent Krzyżanowskiego

No boki obrony to jest nasza słabość przez cały sezon.