Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 17.05.2024, 19:14
Patryko napisał(a):Wyświetl post
@kasiarz

Problemem jest niestety zestawienie obrony w meczu z GKS. Zagramy w tym zestawieniu chyba po raz pierwszy, do tego Eneko to na ten moment chyba najgorszy, dostępny dla Rude obrońca w drużynie.

Mam nadzieję, że obecność na boisku Carbo sprawi, że zdominujemy GKS w środku pola i nie będzie trzeba polegać za bardzo na dobrej grze obronnej.
Szczerze? Colley pokazał po raz kolejny że nie trzyma ciśnienia. Nie wiadomo co by odwalił z GKS-em. Mógłby zagrać genialne spotkanie, albo zrobić dwa karne albo karnego i czerwo (ŁKS i Lechia). O Łasickiego jestem w miarę spokojny, tzn. niczego ekstra nie wybroni ale też pewnie nie odwali cyrku jak nasz Szwed...
Problemy zaczynają się na bokach obrony.
Szot jest słaby.
Jarocha żal.
Satrustegui nie jest najgorszy, mamy przecież nasz mega talent Krzyżanowskiego
No boki obrony to jest nasza słabość przez cały sezon.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.05.2024 o godz. 19:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując