|
Myślę, że mecz z Lechią nie jest zbyt miarodajny, bo tak naprawdę to pierwszy raz w tym sezonie spotkaliśmy się z drużyną, która była lepsza czysto piłkarsko. Lechia bezapelacyjnie wygrała środek pola i presja na naszą obronę była tak duża, że ciągle popełnialiśmy błędy w obronie. Skrzydłowi Lechii to jakby mieli motorki w d**ach.
Wiadomo, że GKS się tak nie postawi. Klucz to wygrać środek, a wtedy obrona będzie miała mniej roboty.
Zgadzam się z Wami, że forma Goku to katastrofa. Moim zdaniem to jest jakiś kosmos, że facet na tym poziomie absolutnie niczego nie daje drużynie, tylko marnuje setki (choćby z Pogonią i Lechią, której chyba jedyny raz z akcji zagroziliśmy).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|