|
Z perspektywy czasu dobrze się stało że Junca wypadł na mecz z Pogonią, bo na pewno dostałby pierwszy plac kosztem Szota. Nie zdziwi mnie w ogóle jeśli pion sportowy przedłuży jego kontrakt, bo ich ślepa wiara w tego zawodnika jest ogromna. Tak jak w wielu przypadkach, za żyją przeszłością.
|