|
Na jesień było kilka takich bramek zza 16, Gogol z GKSem, Villar 2 po wejściu z ławki, Jaroch 1, na wiosnę chyba wyłącznie Sapała z Płockiem. SFG pomijam.
Obecnie myślę że Alfaro i Rodado mogłoby pokusić się o więcej prób. Obaj są w niezłej formie. Carbo i Dudę trzeba przemilczeć, bo do strzałów z dystansu zobowiązuje ich bardziej pozycja, niż jakieś szczególne predyspozycje.
Tak jak jednak w każdym innym elemencie jeśli nie próbujesz/nie trenujesz to nie uda się to tym bardziej.
|