Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 16.05.2024, 13:19
BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Ale to jest teoria z ostatnich wywiadów jak się okazało, że okienko zimowe to spektakularna porażka. Wcześniej (w trakcie amby przy wyborze Rude i wybieraniu trenera dla Barcelony etc.) twierdził, że każdy zawodnik zarekomendowany przez dział sportu będzie przechodził proces zatwierdzenia przez algorytm już w zimie. To naprawdę było tylko kilka miesięcy temu.

Przy okazji pobawię się we wróża.

Jeśli letnie okienko okaże się sukcesem to będzie 1000 wywiadów i konferencji o tym jak ten sukces dzięki AI został osiągnięty.

Jeśli jednak będą ciężary i okienko okaże się porażką to w okolicach listopada pojawi się przekaz, że te algorytmy jednak dopiero od 2025 roku i że to tak od początku miało być.

A wyznawcy będą łykać i powtarzać wielbiąc szefa bez względu na to która teoria będzie powtarzana. Można robić screeny.
Ale to oczywiste,tym bardziej że Zaskroniec w tym samym wywiadzie z Paczulem powiedział że narzędzia które tworzy niekoniecznie muszą działać dobrze w Wiśle.Nawet jeśli u nas nie będą działać nie oznacza że są do bani i nie zadziałają w innych klubach. Czyli ma już dupochron i nie musi przesuwać terminu wdrożenia nawet jeśli transfery będą chujowe.Marketing na poziomie sprzedawcy cudownych garnków i leczniczych kołder.
Odpowiedz cytując