Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5258
Stary 16.05.2024, 12:54
-Szymek79- napisał(a):Wyświetl post
Temat ciekawy, bo do tej pory nie było żadnych znaków wskazujących na problemy we współpracy z Macron
Nie chce mi się wchodzić w kolejną wiślacką gównoburzę rozpętaną przez Królewskiego natomiast powyższe zdanie nie jest prawdą.

Problemy z dostawami od Macrona były od dawna. Nie mam pojęcia z czego one wynikały (być może klub nie płacił za faktury) natomiast problem z dostępnością meczowek w fanszopie nie jest nowy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując