-Szymek79- napisał(a):

|
Temat ciekawy, bo do tej pory nie było żadnych znaków wskazujących na problemy we współpracy z Macron
|
Nie chce mi się wchodzić w kolejną wiślacką gównoburzę rozpętaną przez Królewskiego natomiast powyższe zdanie nie jest prawdą.
Problemy z dostawami od Macrona były od dawna. Nie mam pojęcia z czego one wynikały (być może klub nie płacił za faktury) natomiast problem z dostępnością meczowek w fanszopie nie jest nowy.