|
Patrząc na ekspansję Marona na Europe to nic dziwnego że zaczynają tracić na tym mniejsze kluby. Gdy podpisywaliśmy umowę byliśmy bodajże dla nich jednym z pierwszych 30 klubów, teraz to juz przeszlo 120..
Wątpię abyamy byli na tej umowie bardziej stratni niż adidasa z 3 ręki.
|