A tymczasem od wczoraj na portalu X afera macronowa - może "afera" to zbyt duże słowo, ale sprawa nabiera rozpędu
W skrócie: jeden z kibiców chciał kupić dziecku strój meczowy i w sklepie otrzymał informację, że rozmiarów nie ma i już nie będzie. Na Twitterze odniósł się do tego pan prezes Królewski:
Cytat:
|
Umowa ze sponsorem technicznym obowiązuje do końca sezonu 2024/2025 bez możliwości zerwania jej bez ogromnych kar finansowych. Została zawarta realnie na początku roku 2020 jako non-binding agreement, ale z karą umowną na kilkaset tysięcy euro stając się binding umową. Audytujemy ją jak i sposób jej inicjalnego zawarcia, głównie dlatego, że po wydanie 7 cyfrowych kwot w EURO przez nas, nasz poziom barteru to około ~1/3 zainwestowanej w zamówienia kwoty. Pozdrawiam
|
Do sprawy odniósł się ówczesny - nomen omen - sternik, Piotr Obidziński:
https://twitter.com/piotr_obi/status...06326912344522
Temat ciekawy, bo do tej pory nie było żadnych znaków wskazujących na problemy we współpracy z Macron i jak zauważył Obidziński, w czasie obowiązywania naszej umowy Lech swoją przedłużył, a Widzew podpisał (po problemach, które stworzyła im Kappa).