|
@Patryko
Zestawienie obrony będzie dość podobne do tego które grało ostatnie 69 min z Pogonią, czyli Eneko ma LO i Szot na PO.
Łasicki z Uryga grali ostatnio z Widzewem od 67 minuty i poza jednym stemplem Urygi to sprawowała się nieźle.
W gruncie rzeczy i tak najważniejsze jest podejście całego zespołu, z Lechią przegrywaliśmy głównie środek pola, a postawa obrony była tylko konsekwencją tego jak łatwo traciliśmy piłkę i jak łatwo mogła iść akcja za akcja.
Oby bez Goku w 1 składzie. Jego forma to katastrofa.
|