Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 16.05.2024, 10:13
@Patryko

Zestawienie obrony będzie dość podobne do tego które grało ostatnie 69 min z Pogonią, czyli Eneko ma LO i Szot na PO.

Łasicki z Uryga grali ostatnio z Widzewem od 67 minuty i poza jednym stemplem Urygi to sprawowała się nieźle.

W gruncie rzeczy i tak najważniejsze jest podejście całego zespołu, z Lechią przegrywaliśmy głównie środek pola, a postawa obrony była tylko konsekwencją tego jak łatwo traciliśmy piłkę i jak łatwo mogła iść akcja za akcja.

Oby bez Goku w 1 składzie. Jego forma to katastrofa.
Odpowiedz cytując