|
Szukając pozytywów:
O ile forma Gieksy nie jest tak stabilna jak się wydaje: ostatnie 6 spotkań
3-2-1 to w rzeczywistości:
Wygrana w 93.min z Tychami
Wygrana po golach w 91 i 94 min z Polonią
Mogli mieć bilans 1-3-2
Chwilę wcześniej również wygrali z Lechią po golu w 93.
Gieksa mogłabyc spokojnie w tabeli koło Wisły. Nie ujmując jej tego że i tak bez tego jest top3 ligi na wiosnę.
PS. Dalej nie wierzę w wygrana
|