Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.05.2024, 08:48
Stelio napisał(a):Wyświetl post
No prośba, mamy z jednej strony drużynę, która jest w absolutnym gazie, gra u siebie i to w dodatku o nie tak nierealny bezpośredni awans.

Po drugiej zaś stronie banda nieudaczników którzy próbują co mecz i nie mogą. Którzy zostali tydzień temu wyjaśnieni zarówno sportowo jak i gabinetowo przez Szefa Urfera jego Lechię.

W dodatku, drużyna ta w tej rundzie ani nie wygrała 2 meczów z rzędu, ani nie wygrała z nikim z czołówki.

Nie ma absolutnie żadnej przesłanki której można by było się chwycić w nadziei, absolutnie żadnej.

Czuje się przed tym meczem jak przed spotkaniem repry z Francja w Katarze. Niby "dopóki pilka w grze", ale tak naprawdę to wiadomo jak to się skończy.
Ja się łudzę, że:
1. GKS raczej nie ma szans poprawić 3 miejsca przed końcem ligi - 6 pkt straty na 2 kolejki, a w meczu Lechia-Arka będzie remis moim zdaniem.
2. Mimo wszystko tj. tylko 1 liga = dużo przypadkowości więc a nuż może jutro nam się uda.
Będzie co ma być.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 16.05.2024 o godz. 09:41.
Odpowiedz cytując