Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3938
Stary 16.05.2024, 08:17
Rude zawalił po całości, wszyscy ale to dosłownie wszyscy widzieli, że Junca już w 1 połowie prosi się o czerwień.

Na X ktoś napisał, że ponoć Rude nie widział tego pierwszego faulu Junki w 2 połowie bo jeszcze nie wyszedł z szatni na ławkę Z drugiej strony - od czegoś są asystenci.

Natomiast decyzją o wystawieniu go na 2 połowę skompromitował się i na pewno wpłynął na wynik meczu.

Ileż to razy w meczach Wisły widzieliśmy sytuację, że któryś z zawodników rywala, oszczędzany przez sędziego, z żółtkiem na koncie nie wychodzi na drugą połowę....Ale nie, to jest nowoczesna, technologiczna Wisła z responsywnym trenerem.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując