Patryko napisał(a):

Ja tam w statystyki poprzednich spotkań nie wierzę. Liczy się forma drużyny tu i teraz.
Jeśli nie wygramy z GKSem w sobotę, to i tak nie mamy czego szukać w barażach, bo z drużyną tego kalibru tak czy siak trzeba będzie wygrać, najprawdopodobniej na wyjeździe.
|
Jak nie wygramy to i tak nas nie ma (no na jakieś 90%), więc na jedno wychodzi.
W barażu akurat to będzie inna bajka, bo przy remisie gramy do skutku, tudzież karnych