|
Widzę, że Drozd jest gotów zrobić z siebie totalnego debila byle tylko imię Albercika pozostało nieskalane.
Junca był objeżdżany niemiłosiernie w 1 połowie. Wyszła klasa rywala. Junca na tle jakiegoś Znicza czy Resovii wyglądał przyzwoicie ale nijak się to ma do szybkich skrzydeł Lechii.
Tak naprawdę należała mu się wędka w trakcie 1 połowy. Logiczne wydawało się, że w przerwie nastąpi zmiana. Gość jednak wyszedł i od razu na początku drugiej połowy zrobił idiotyczny faul, co dawało jeszcze szansę dla Rude, żeby uratować sytuacje, zmienić go i wyjść z twarzą.
Jednak to nie nastąpiło. To jest totalna kompromitacja.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 16.05.2024 o godz. 07:45.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|