|
Po procesie spadkowym i po Puszczy już mnie nic nie zdziwi, ale jedno hasło powinno obowiązywać:
,,Hiszpanie grać!".
Ta runda wiosenna jest dramatyczna, kilkukrotne zwiększenie straty do lidera względem rundy jesiennej - Albercik nie okazał się wartością dodaną.
Brak awansu bezpośredniego uważam za dużą porażkę Zaskrońca i jego Hiszpanów.
Choć tradycyjnie - władze klubu nie mają sobie nic do zarzucenia.
Klakierzy władzy podobnie.
Podjęto ryzyko z zatrudnieniem gościa z Erasmusa bez doświadczenia trenerskiego.
Zbliża się czas ostatecznego podsumowania.
Dla takiego klubu jak Wisła awans do Ekstraklasy nie powinien być żadnym problemem, a jest i to poważny drugi sezon z rzędu.
Bardzo słaba runda wiosenna.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.05.2024 o godz. 23:43.
|