Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 15.05.2024, 23:39
Po procesie spadkowym i po Puszczy już mnie nic nie zdziwi, ale jedno hasło powinno obowiązywać:

,,Hiszpanie grać!".

Ta runda wiosenna jest dramatyczna, kilkukrotne zwiększenie straty do lidera względem rundy jesiennej - Albercik nie okazał się wartością dodaną.

Brak awansu bezpośredniego uważam za dużą porażkę Zaskrońca i jego Hiszpanów.

Choć tradycyjnie - władze klubu nie mają sobie nic do zarzucenia.

Klakierzy władzy podobnie.

Podjęto ryzyko z zatrudnieniem gościa z Erasmusa bez doświadczenia trenerskiego.

Zbliża się czas ostatecznego podsumowania.

Dla takiego klubu jak Wisła awans do Ekstraklasy nie powinien być żadnym problemem, a jest i to poważny drugi sezon z rzędu.

Bardzo słaba runda wiosenna.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.05.2024 o godz. 23:43.
Odpowiedz cytując