|
Markus jak tak wymieniasz super Hiszpanów to może wymień trochę wartościowych Polaków... Deyna, Szarmach, Smolarek, Dudek, Kuszczak, Głowacki, Brożek, Iwan, Kasperczak. No kto lepszy, kto? Hehe
Odkleiło ci się grubo. Ta swoją wyliczankę sobie możesz w dupę wsadzić, tak samo jak Villara, Baene, Ratona, Junce, Eneko itd Zesrali się twoi wielcy Hiszpanie bo są zwykłym szeptem, polamancami itd Broni się jedynie Rodado, który jest ponad te ligę i Carbo, który jest ok. Reszta zaliczyła typowy wislackim zjazd, bo już za długo tu grają więc musieli obniżyc loty. Co najlepsze zjazd zaliczyli największy przy waszym Mesjaszu Rude, a przecież miało być tak pięknie.
Taki z ciebie znawca jak z koziej dupy trąbka.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|