Z tą obroną to będzie dobry cyrk
Eneko wszytko fajnie, że strzelił gola na Narodowym, ale na boku obrony chyba każdy pamięta jego mecze i to jest nieporozumienie kompletne, kloc jakich mało. Natomiast to wybór jak między dżumą, a cholerą bo Krzyżanowski to melodia daleekiej przyszłości..
GRAMY SWOJE czyli remis