Griszka30KR napisał(a):

|
Baena to piłkarz, któremu już chyba po prostu się nie chce
|
Może tak napisać chyba tylko ktoś kto nie ogląda meczów. Baenie bardzo się chce i zapieprza. Tylko co z tego skoro oprócz dynamiki, przyspieszenia i szybkości, nie posiada on umiejętności stricte piłkarskich.