|
@Stelio
Mi to bardziej przypomina Euro za Sousy.
Kompromitacja ze Słowacją. Postawienie się Hiszpanii i na koniec w meczu o wszystko ze Szwecją wyjście na miękkich nogach i rozpaczliwe ratowanie wyniku. A wystarczyło "tylko" wygrać że Słowakami.
I oczywiście fajny trener, tylko wyników brak. Pamiętamy jak się to skończyło.
|