Stelio napisał(a):

Nie ma absolutnie żadnej przesłanki której można by było się chwycić w nadziei, absolutnie żadnej.
|
Faktycznie jest tak jak piszesz i dlatego łudzę się że uruchomi się skrypt "polska piłka ligowa" i nie mając żadnych przesłanek by myśleć o zwycięstwie to my ten mecz jednak wygramy.