Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.05.2024, 14:06
No prośba, mamy z jednej strony drużynę, która jest w absolutnym gazie, gra u siebie i to w dodatku o nie tak nierealny bezpośredni awans.

Po drugiej zaś stronie banda nieudaczników którzy próbują co mecz i nie mogą. Którzy zostali tydzień temu wyjaśnieni zarówno sportowo jak i gabinetowo przez Szefa Urfera jego Lechię.

W dodatku, drużyna ta w tej rundzie ani nie wygrała 2 meczów z rzędu, ani nie wygrała z nikim z czołówki.

Nie ma absolutnie żadnej przesłanki której można by było się chwycić w nadziei, absolutnie żadnej.

Czuje się przed tym meczem jak przed spotkaniem repry z Francja w Katarze. Niby "dopóki pilka w grze", ale tak naprawdę to wiadomo jak to się skończy.
Odpowiedz cytując