FraMat napisał(a):

Fajnie, że pojawił się temat.
Jeśli Rude to wygra i zachowamy szansę na baraże, uznam że jego sprowadzenie nie było błędem, a w przyszłości może okazać się dobrym trenerem.
Jednak zwycięstwa nie obstawiam
|
Jeśli o ocenie słuszności pracy danego trenera ma świadczyć jeden mecz (a w tym meczu być może jednak sytuacja, jeden błąd, jeden strzał) to dużo to mówi o sytuacji do jakiej doprowadził się sam Rude.
Całokształt oceny Wisły w rundzie wiosennej musi być negatywny. Nikt mi nie powie, że tak to wyliczono że mamy awansować do baraży rzutem na taśmę. Taka postawa jaka miała miejsce w lidze na wiosnę po prostu temu klubowi nie przystoi. Zmiana trenera nie była po to by klub lepiej wygladal.w sezonie 2024/2025 ale żeby uratować obecny sezon. Tym bardziej że sytuacja wyjściowa nie była beznadziejna.
Trochę casus Gustafssona z Pogoni którego od bohatera do zera dzieliło kilka sekund. To również jest mało sprawiedliwe, ale w końcu sam się doprowadził do takiej sytuacji.
Uważam że jeśli awansujemy to będzie w tym więcej szczęścia niż rozumu. Co i tak się raczej nie wydarzy, choć bardzo bym chciał.