|
Fajnie, że pojawił się temat.
Jeśli Rude to wygra i zachowamy szansę na baraże, uznam że jego sprowadzenie nie było błędem, a w przyszłości może okazać się dobrym trenerem.
Jednak zwycięstwa nie obstawiam
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|