Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.05.2024, 13:09
To "dobranoc" barażom mówimy bardzo regularnie, ostatnio w Rzeszowie czy Sosnowcu. Dlatego też myślę, że to już ten czas, kiedy trzeba przestać się łudzić. Obawiam się, że wszelakie pokłady szczęścia wykorzystaliśmy w pucharze (głównie ćwierćfinał), a musielibyśmy mieć go całą furę.
Odpowiedz cytując