|
To "dobranoc" barażom mówimy bardzo regularnie, ostatnio w Rzeszowie czy Sosnowcu. Dlatego też myślę, że to już ten czas, kiedy trzeba przestać się łudzić. Obawiam się, że wszelakie pokłady szczęścia wykorzystaliśmy w pucharze (głównie ćwierćfinał), a musielibyśmy mieć go całą furę.
|