Temat
:
33. kolejka, GKS Katowice - Wisła Kraków, 18 maja 2024, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Tomasson
Member
Od: 11.2007
Offline
#
8
15.05.2024, 12:01
Baena to "piłkarz", który jest najsłabszym technicznie hiszpanem, który grał we Wiśle. Być może nawet najsłabszym hiszpanem, którego widziałem na oczy.
Tomasson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomasson
Znajdź inne posty napisane przez Tomasson