Wyświetl pojedynczy post
Tomasson
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 15.05.2024, 12:01
Baena to "piłkarz", który jest najsłabszym technicznie hiszpanem, który grał we Wiśle. Być może nawet najsłabszym hiszpanem, którego widziałem na oczy.
Odpowiedz cytując