|
Mentalnie kibice są nastawieni na najgorsze. Oby emocje w tym sezonie nie skończyły się wraz z ostatnim gwizdkiem w Katowicach.
Jak mam obstawiać to wyciągniemy max remis i tylko matematycznie będzie możliwy awans w ostatniej kolejce.
Przy tym poziomie presji uważam scenariusz naszego awansu za nierealny. Za tydzień panowie się rozjadą się w zadowoleniu na urlopy
|