Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.05.2024, 11:24
Cziczkan - Szot, Uryga, Łasicki, Satrustegui - Baena, Carbo, Duda, Gogół, Alfaro - Rodado

Tak bym to widział.

GKS jest w sztosie, my dziadujemy, gdyby było odwrotnie GKS pewnie by wygrał, ale że to my jesteśmy dziadami no to się w tym dziadowaniu umocnimy.

Nie widzę niczego co by miało za nami przemawiać.
Może Rodado zrobi coś z niczego, ale czy my nic nie stracimy, szczerze wątpie.
Odpowiedz cytując