|
Cziczkan - Szot, Uryga, Łasicki, Satrustegui - Baena, Carbo, Duda, Gogół, Alfaro - Rodado
Tak bym to widział.
GKS jest w sztosie, my dziadujemy, gdyby było odwrotnie GKS pewnie by wygrał, ale że to my jesteśmy dziadami no to się w tym dziadowaniu umocnimy.
Nie widzę niczego co by miało za nami przemawiać.
Może Rodado zrobi coś z niczego, ale czy my nic nie stracimy, szczerze wątpie.
|