|
Trochę nie rozumiem dyskusji na temat startu łatwiejszego czy trudniejszego itp. Albo tego czy MADA jest ok czy Królewski jest ok.
Jeśli skupimy się tylko na aspekcie organizacyjno-sportowym to Lechia zrobiła w miesiac-dwa(?) to co Wisłą powinna zrobić 2 lata temu i to na spokojnie mając czas. Bo Lechia robiła wszystko na łapu capu, na szybko kleili skład, my po spadku wiedzieliśmy wszystko, tzn. kto dalej będzie trenerem, właścicielem, prezesem itd.
Także oni wręcz nas przebili i z trudniejszej sytuacji wyszli. Porobili transfery, zatrudnili cały pion ludzi do tego i na szybko weszli w ligę. Z tymże na początku wcale w tej lidze nie przewodzili ale jak to tutaj własnie piszemy i czego oczkujemy od Wisły, wraz z czasem drużyna isę zgrywała, rozwijała i dlatego na wiosnę mają 11 wygranych na 13 meczów (chyba tyle, nie chce mi się sprawdzać) .
Czy MADA to przekręt i jak na tym dalej wyjdzie Lechia to się okaże. Póki co im się opłacało. A póki co to na 100% udowodnili trio, Wujowi, Kiko i reszcie speców, że można jak na realia I ligi zbudować w miesiąc mocny zespół, który od razu po spadku zrobi awans. U nas się wmawiało i co najlepsze wmawia nadal, po roku w I lidze (zaraz będzie po 2 latach), że drużynę można a właściwie trzeba budować długoterminowo, powoli, że I liga jest trudna i kwestia awansu może się przeciągnąć o +1 sezon po zatrudnieniu każdego nowego trenera.
Oni po prostu ośmieszyli kocopoły .......one przez speców nieudaczników takich jak Jaro czy Wuja.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|