sorino napisał(a):

|
O co ci chodzi z tą wartością kadry Lechii? Na początku sezonu była praktycznie bezwartościowa. Postawili na młodych graczy, którzy może zbudowali jakąś swoją wartość, ale raczej będą do wytransferowania dopiero po pokazaniu się w Ekstraklasie.
|
przesadzasz
Chłań, Olsson, Bobček, Żelizko to młodzieżowi reprezentanci swoich krajów, aczkolwiek oprócz tego ostatniego nie grali od deski do deski na 1. poziomie
Mena mistrz Łotwy z 14 bramkami, chociaż trzeba przyznać że za pierwszym razem w ekstraklasie dużo nie pograł w Jagiellonii, ale ma 22 lata
Piła, Biegański, Neugebauer ściągnięci jeszcze w ekstraklasie jako ciekawsze nazwiska z I (w przypadku Neugebauera II) ligi
Fernández dużo się w ekstraklasie nie pokazał, ale nie da się napisać że jest bezwartościowy
Chindris były młodzieżowy reprezentant Rumunii, parę sezonów w rumuńskiej ekstraklasie
Sarnawśkyj od kilku sezonów bramkarz w ukraińskiej ekstraklasie
myślę że szczyt tej listy (lekko licząc 4-5 zawodników) już teraz ma potencjał sprzedażowy, ale przyda im się przynajmniej pół sezonu w ekstraklasie, ci z dołu są solidni i ograni w lidze lepszej niż Fortuna 1 Liga