Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3918
Stary 15.05.2024, 07:30
sorino napisał(a):Wyświetl post
O co ci chodzi z tą wartością kadry Lechii? Na początku sezonu była praktycznie bezwartościowa. Postawili na młodych graczy, którzy może zbudowali jakąś swoją wartość, ale raczej będą do wytransferowania dopiero po pokazaniu się w Ekstraklasie.
przesadzasz

Chłań, Olsson, Bobček, Żelizko to młodzieżowi reprezentanci swoich krajów, aczkolwiek oprócz tego ostatniego nie grali od deski do deski na 1. poziomie
Mena mistrz Łotwy z 14 bramkami, chociaż trzeba przyznać że za pierwszym razem w ekstraklasie dużo nie pograł w Jagiellonii, ale ma 22 lata
Piła, Biegański, Neugebauer ściągnięci jeszcze w ekstraklasie jako ciekawsze nazwiska z I (w przypadku Neugebauera II) ligi
Fernández dużo się w ekstraklasie nie pokazał, ale nie da się napisać że jest bezwartościowy
Chindris były młodzieżowy reprezentant Rumunii, parę sezonów w rumuńskiej ekstraklasie
Sarnawśkyj od kilku sezonów bramkarz w ukraińskiej ekstraklasie

myślę że szczyt tej listy (lekko licząc 4-5 zawodników) już teraz ma potencjał sprzedażowy, ale przyda im się przynajmniej pół sezonu w ekstraklasie, ci z dołu są solidni i ograni w lidze lepszej niż Fortuna 1 Liga
Ostatnio edytowane przez Watts : 15.05.2024 o godz. 07:40.
Odpowiedz cytując