|
Rany, nie możesz po prostu odpowiedzieć, tylko zaczynać markusomowe?
Puchar Polski to zasługa piłkarzy i Rude - na równi, obydwa te organizmy są potrzebne do osiągniecia sukcesu.
Dramat w lidze to to zasługa piłkarzy i Rude - piłkarzy, bo mają wyjebane, Rude bo nie potrafi ich zmotywować/pierd.olnąć w łeb, żeby się ogarneli.
I za sukcesy i za porażki odpowiedzialni są wszyscy.
|