Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3916
Stary 15.05.2024, 07:20
Rany, nie możesz po prostu odpowiedzieć, tylko zaczynać markusomowe?

Puchar Polski to zasługa piłkarzy i Rude - na równi, obydwa te organizmy są potrzebne do osiągniecia sukcesu.

Dramat w lidze to to zasługa piłkarzy i Rude - piłkarzy, bo mają wyjebane, Rude bo nie potrafi ich zmotywować/pierd.olnąć w łeb, żeby się ogarneli.

I za sukcesy i za porażki odpowiedzialni są wszyscy.
Odpowiedz cytując