Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3915
Stary 15.05.2024, 06:50
azor napisał(a):Wyświetl post
Odpowiesz na pytanie, którego jak ognia unika cała Twoja banda?

Za sukces w PP odpowiada Rude, ale za porażki w lidze odpowiadają piłkarze? Plus oczywiście podjudzacze
Moja banda

A ta banda która od samego początku jedzie po Królewskim czego by nie zrobił to czyja jest. Dla nich awans do finału PP to nie był żaden sukces . Teraz wygraliśmy finał, gramy w pucharach i zarobiliśmy 5 000 000. Czyja to zasługa? Królewskiego, Rude i piłkarzy zwłaszcza piłkarzy bo zagrali tak jak Rude im powiedział.

W lidze straty bramek w 90 minucie przez olewactwo, juniorskie błędy, marnowane 200% okazje i przez to problemy z awansem to też wina zwłaszcza piłkarzy, bo zakładam ze Rude nie nakazał im kopać się po czole i olewać obowiązków na boisku. Czy takie zachowania wynikają z działań podjudzaczy? Moim zdaniem tak, bo to nie pierwszy raz, kiedy niewygodnego trenera próbuje się usunąć sabotując wyniki. Proste.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując