azor napisał(a):

Odpowiesz na pytanie, którego jak ognia unika cała Twoja banda?
Za sukces w PP odpowiada Rude, ale za porażki w lidze odpowiadają piłkarze? Plus oczywiście podjudzacze
|
Moja banda
A ta banda która od samego początku jedzie po Królewskim czego by nie zrobił to czyja jest. Dla nich awans do finału PP to nie był żaden sukces

. Teraz wygraliśmy finał, gramy w pucharach i zarobiliśmy 5 000 000. Czyja to zasługa? Królewskiego, Rude i piłkarzy zwłaszcza piłkarzy bo zagrali tak jak Rude im powiedział.
W lidze straty bramek w 90 minucie przez olewactwo, juniorskie błędy, marnowane 200% okazje i przez to problemy z awansem to też wina zwłaszcza piłkarzy, bo zakładam ze Rude nie nakazał im kopać się po czole i olewać obowiązków na boisku. Czy takie zachowania wynikają z działań podjudzaczy? Moim zdaniem tak, bo to nie pierwszy raz, kiedy niewygodnego trenera próbuje się usunąć sabotując wyniki. Proste.