sorino napisał(a):


Stary, szkoda życia na jakieś jałowe dyskusje na ściany tekstu tak jak tu uskutecznia kilka userów. Przecież my od jesieni mamy dużo słabszą kadre od tej z wiosny poprzedniego sezonu. Dla równowagi Orlen Oil - na lechie kładła pieniądze Energa i Lotos.
Z tym startem nie zrozumiałeś, nikt by im tu nie dał na rozruch takiej kasy jak w Gdańsku, czy legalny - jeden madziara powie tak drugi mandziara powie nie. A chyba nie chcesz mi wmówić że my mamy kadrę wartą tyle albo więcej

przecież 90% zawodników to zerowy potencjał sprzedażowy, a patrzac na transfermarkt naszym najdroższym piłkarzem jest Omrani

Przyjdzie taki czas, że MADA ich faktycznie zostawi jak to ująłeś w czarnej dvpie, zobaczymy za kilka lat jak te posty się zestarzeją i gdzie będziemy my
Kończąc, jak to w sporcie udałoby się naklepać punktów z dołem ligi (skandaliczna strata tylu "łatwych" punktów) powiedzmy 15 więcej to by tu było klaskanie uszami przy tych samych ruchach które tak krytykujecie dla samej krytyki. Bo co z niej wynika? nic. Czy coś zmieni? nic. Co zmieniła zmiana trenera? praktycznie nic, bo nie wzmocniono/zmieniono pod niego kadry.