Drozd napisał(a):

|
Stara metoda manipulacji, zestawić rzeczywistość z absurdem. Trzeba to jednak robić dużo bardziej umiejętnie, bo inaczej wychodzi tak jak powyżej. Łatwo zauważyć co jest rzeczywistością, a co absurdem i rzeczywistość zaczyna kłuć w oczy. Nawet tych którzy dotąd jej nie dostrzegali.
|
To załóż jakieś okulary ochronne albo gogle bo szkoda oczu.