FraMat napisał(a):

No ładnie.
Teraz mamy bliżej nieokreśloną grupę przeciwników Królewskiego dążących poprzez piłkarzy do przejęcia władzy.
Pewnie to znowu sharksi szantażują polskich i hiszpańskich piłkarzy, żeby ci kopali się po czołach, symulowali kontuzje, łapali żółte i czerwone kartki, nie podawali do Rodado, po to, by Królewski się poddał, a do władzy doszła jakaś nowa Sarapata będąca na pasku sharksów.
To się nadaje na jakiś thriller z Denzelem Washingtonem w roli głównej, coś w stylu Bez litości 3, a może nawet 4.
Netflix chyba wlazł za mocno.
|
Stara metoda manipulacji, zestawić rzeczywistość z absurdem. Trzeba to jednak robić dużo bardziej umiejętnie, bo inaczej wychodzi tak jak powyżej. Łatwo zauważyć co jest rzeczywistością, a co absurdem i rzeczywistość zaczyna kłuć w oczy. Nawet tych którzy dotąd jej nie dostrzegali.