Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3910
Stary 14.05.2024, 21:48
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No ładnie.
Teraz mamy bliżej nieokreśloną grupę przeciwników Królewskiego dążących poprzez piłkarzy do przejęcia władzy.

Pewnie to znowu sharksi szantażują polskich i hiszpańskich piłkarzy, żeby ci kopali się po czołach, symulowali kontuzje, łapali żółte i czerwone kartki, nie podawali do Rodado, po to, by Królewski się poddał, a do władzy doszła jakaś nowa Sarapata będąca na pasku sharksów.

To się nadaje na jakiś thriller z Denzelem Washingtonem w roli głównej, coś w stylu Bez litości 3, a może nawet 4.
Netflix chyba wlazł za mocno.
Stara metoda manipulacji, zestawić rzeczywistość z absurdem. Trzeba to jednak robić dużo bardziej umiejętnie, bo inaczej wychodzi tak jak powyżej. Łatwo zauważyć co jest rzeczywistością, a co absurdem i rzeczywistość zaczyna kłuć w oczy. Nawet tych którzy dotąd jej nie dostrzegali.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując