|
No ładnie.
Teraz mamy bliżej nieokreśloną grupę przeciwników Królewskiego dążących poprzez piłkarzy do przejęcia władzy.
Pewnie to znowu sharksi szantażują polskich i hiszpańskich piłkarzy, żeby ci kopali się po czołach, symulowali kontuzje, łapali żółte i czerwone kartki, nie podawali do Rodado, po to, by Królewski się poddał, a do władzy doszła jakaś nowa Sarapata będąca na pasku sharksów.
To się nadaje na jakiś thriller z Denzelem Washingtonem w roli głównej, coś w stylu Bez litości 3, a może nawet 4.
Netflix chyba wlazł za mocno.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|