krysztal napisał(a):

|
Biedny Jaro,Żurawski mu wcisnął Goku.Ja .......e Drozd czy ty czytasz co piszesz?Po co nam w takim razie Kiko jak komentatorzy wciskają do Wisły zawodników,trener przyklepuje a dyrektor sportowy zastraszony przytakuje.....
|
Kto powiedział, że Żurawski? Ja tylko piszę co on opowiada o Goku podczas meczu, że ważny zawodnik, że dobry, że umiejętności, a Goku w tym czasie marnuje setkę za setką i symuluje grę w obronie. Krzyżanowski zaczął kopać się po czole i zawalać punkty, to zaraz pochwalny artykuł się pojawił. To jest kółko wzajemnej adoracji żyjące z układów z klubem. Po kompromitacji z Puszczą była panika, Goku miał liczby, ale nie miał prawa dostać tak wysokiej umowy. Zobacz sobie kto jest jego menago, i ilu ten menago ma zawodników pod sobą. Sobol powiedział że chce Goku, że to drugi Fernandez, zaraz się menago znalazł który wyciągnął kasę. Skoro Żuraw go chwali, to wart każdej kasy...