For_FuN_ napisał(a):

To chyba oczywiste. Mi chodziło jedynie o sprostowanie i podanie prawdziwych faktów .
|
Sarkazm, a średnia wziąłem z TM
Niestety w kolejnym sezonie nie będzie możliwe bezpośrednie starcie w LE, mam nadzieję że chociaż Rude będzie mógł zweryfikować swoje umiejętności na tle Pochettino czy de Rossiego