Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 14.05.2024, 18:53
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że Lechia po spadku pozbyła się wszystkich ciążących umów, a my będąc już w 1 lidze podpisywaliśmy ekstraklasowe kontrakty z zawodnikami którzy grają na 10 miejsce w 1 lidze. Gdyby nie Kiko to po Brzęczku gralibyśmy Sapałą w środku i Młyńskim na skrzydle. Nasze koszty wynikają z ciągle istniejącego nawisu, który wtedy powstał.
To też nie uzasadnia powoływania się na strony podające niewiarygodne dane
Odpowiedz cytując