Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3900
Stary 14.05.2024, 18:14
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie było tak. Xabi wziął Leverkusen rozbite(po 8 kolejkach) i w strefie spadkowej, a wprowadził ten klub do europejskich pucharów. 1.73 punktu na mecz i wszyscy tam byli zadowoleni z jego pracy. To tylko w kwestii sprostowania.
My sobie żartujemy. Jakiekolwiek porównywania Rude do Alonso są wyłącznie sarkastyczne
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując