For_FuN_ napisał(a):

|
Nie, nie było tak. Xabi wziął Leverkusen rozbite(po 8 kolejkach) i w strefie spadkowej, a wprowadził ten klub do europejskich pucharów. 1.73 punktu na mecz i wszyscy tam byli zadowoleni z jego pracy. To tylko w kwestii sprostowania.
|
My sobie żartujemy. Jakiekolwiek porównywania Rude do Alonso są wyłącznie sarkastyczne
