Markus napisał(a):

|
Wyraźnie napisałem "transfery + pensje". Która wiarygodna strona lub źródło podaje, że w tym sezonie Wisła na te sprawy wydała więcej niż Lechia?
|
To, że żadna strona nie podaje wiarygodnych danych nie jest żadnym argumentem za tym, żeby powoływać się na strony, które podają dane niewiarygodne.
To elementarne, drogi Watsonie.