Ale w czym ci piłkarze mają pasować do Wisły? Przecież my nic nie gramy, nie ma żadnego zalążka taktyki, nie ma wyników itd to w co oni tutaj się mają wpasować? Jeśli w tą chujowatość to spoko. Najpierw żeby szukać, to trzeba wiedzieć kogo, po co i do jakich celów.
Algorytm Jarka zapewne szuka na zasadzie wieku, tego żeby miał jakiś kopacz mecz w najwyzszej lidze (to wiadomo, ze w I lidze u nas bedzie wymiatał

coś jak Omrani) i żeby nie zarabiał za dużo. Wow, zajebisty algorytm.
To co ten czlowiek za głupoty wygaduje, to jest szok. Dziwne, że się na niektórzy dalej na to łapią ale tak jak mówiłem, on ma dar oszukiwania i bajerowania.