Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 14.05.2024, 14:45
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Trzeba jakoś wytłumaczyć - trener z Al z Hiszpanii, dyrektor z Hiszpanii, stado Hiszpanów (...)

Kto winny wg Markusika?

Wszyscy, tylko nie Hiszpanie.
Oni są "wszyscy winni", ale zdobycia Pucharu Polski, co nie udało się na przykład takiej Puszczy, Ruchowi czy ŁKS. Najbardziej przyczynili się do tego oczywiście nie Hiszpanie, tylko Polacy tacy jak Szot czy Sapała, a jakże!

W tym sezonie oczywiście też najwięcej kosztownych błędów popełnili Hiszpanie tacy jak Rodado i Carbo, a nie tacy Polacy jak Szot czy Krzyżanowski. I to najsilniejsze elementy zespołu są największym problemem, a nie najsłabsze. Sezon zawalają ci pierwsi, a nie ci drudzy.

Typowy świat rojeń Koaliczka.

W sumie nie ma żadnego sensu komentowanie takiego jego pieprzenia, że na przykład mistrzostwo w 2011 roku nie było mistrzostwem zdobytym pewnie i w dobrym stylu (gdy wielu z nas zachwycało się np. fantastycznymi akcjami Meliksona),a świetna gra w Lidze Europy nie była sukcesem, bo Ipswich kiedyś tam przegrało z kimś z piątej czy z szóstej ligi.

Bo to zwykły bełkot.

A Pobierz, który jako trener Wisły się później nie sprawdził, ma tyle wspólnego z tym mistrzostwem i udaną grą w Lidze Europy, ile obalanie przez kibiców rządu Tuska podczas finału Pucharu Polski w Warszawie z prawdą i sensem (tak samo głoszone przez Koaliczka). Ale według tej forumowej "Babci Kasi" ja obwiniam go tu o coś wraz z Bednarzem.

To tak jakby komentować gaworzenie małego dziecka, któremu ktoś dodatkowo podał jakieś grzybki.

Skala urojeń, manipulacji, wymysłów i bełkotu przekracza nawet propagandę "Goebbelsa stanu wojennego" Jerzego Urbana.

Forumowa "Babcia Kasia" sięgnęła tym razem i po średnią punktową. No to zobaczymy jak ona wygląda u najlepszej w tym sezonie w pierwszej lidze Lechii: 2,03. Ale dla Koaliczka jedyna dopuszczalna średnia na tym poziomie rozgrywkowym to 2,8. "To jedyny akceptowany stan rzeczy" krzyczy on głośno!

Czyli Lechię też by rozwiązał i rozgonił krzycząc "wszyscy won!", bo za mało tam jest Polaków i ma nieakceptowalną średnią punktową. Ci Polacy pozbierani na przykład ze Znicza, Resovii i Podbeskidzia zrobiliby tam lepszą średnią ku chwale Jerzego Urbana! Lechia postąpiła źle i się myliła, że postawiła na swoich obcokrajowców!

Cały czas jestem bardzo ciekaw, jak Ty w swoim świecie Koaliczku sobie racjonalizujesz obecną pozycję i sukcesy właśnie takiego grającego głównie Polakami Znicza, Polonii, Podbeskidzia, Resovii, Odry, Stali, Chrobrego, Zagłębia Sosnowiec i dziesiątków innych klubów, które w oparciu o polskich zawodników za cholerę nie mogą awansować do ekstraklasy, albo spadają z pierwszej ligi?

Przecież tam nie ma żadnych "pastuchów z Hiszpanii"! Jak sobie racjonalizujesz kopanie się po czole dziesiątek klubów na różnych szczeblach rozgrywkowych w Polsce, gdzie tych obcokrajowców również nie ma?

Jak sobie racjonalizujesz brak jakichkolwiek poważnych sukcesów Puszczy, ŁKS-u i Ruchu w ostatnich latach i ich porażki? Przecież podobno obrały lepszą drogę niż Wisła! Tymczasem ani nie są klubami bez długów i problemów finansowych, ani żaden nowy puchar nie stoi w ich gablocie, no jak to możliwe? Albo już są na poziomie pierwszej ligi albo za jakiś czas znów będą. No jak to się mogło stać, postępowali przecież prawie dokładnie tak jak chciałbyś, żadnych Hiszpanów nie zatrudniali do sztabu itd.

Jak sobie racjonalizujesz fakt, że drużyna oparta o takich polskich zawodników jak Młyński, Starzyński, Gruszkowski, Wachowiak, Łasicki, Żyro, Jaroch, Szywacz, Talar, Niewiadomski, Biegański, Szot, pod wodzą uznanego polskiego trenera kompletnie zawiodła i się zbłaźniła jeszcze zanim zaczęli ją ratować rzekomi "sutenerzy z Hiszpanii"?

Wiem! Nie musisz już nic pisać! To zapewne kolejny spisek Watykanu! Albo PiS razem z Putinem przed ich meczami wpuszczał im do szatni trujące gazy bojowe!

I wszystko jasne! Jaguliki znów mogą klaskać z uciechy!
Ostatnio edytowane przez Markus : 14.05.2024 o godz. 14:47.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując