Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23832
Stary 14.05.2024, 11:23
Jeżeli nie wejdziemy do baraży, co jest więcej niż prawdopodobne, to piłkarze rozpoczną urlopy od 27 maja.
Te wakacje "letnie" są zawsze dla nich krótsze, więc 2 tygodnie urlopów jest ok.
Czyli spokojnie 10 czerwca mogą rozpoczynać przygotowania Łęczna pewnie nie będzie robić przeszkód, żeby skrócić wypożyczenia naszych trzech muszkieterów. Więc nawet zakładając, że dostaną więcej wolnej z uwagi na ich mecze barażowe to w drugim tygodniu przygotowań kadra już będzie.

Czyli tak naprawdę założenie jest dosyć proste - Ci, którzy zostaną w Wiśle będą kadrą na mecze pucharowe.
Ewentualni nowi dołączą na ligą a raczej jak to bywa ostatnimi czasy, w jej trakcie.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując