|
Niestety Alonso nie pasuje do narracji, zbyt szybko osiągnął sukcesy w Leverkusen.
W swoich drugich sezonach Brzęczek i Sobolenka zostali niestety hmm...zwolnieni.
Tzn pardon, sami zrezygnowali. Ale w każdym razie nie odchodzili glorii i chwale.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|