sandomingo napisał(a):

Być może ktoś nie zauważył - ale Królewski ma już nowy wzorzec jeżeli chodzi o budowanie drużyny.
W ostatnim czasie zaczął często powoływać się na przykład Katowic, gdzie trener pracuje już kilka sezonów.
W tamtym roku usprawiedliwieniem podpisania nowego kontraktu z Sobolenką był Tułacz. Teraz, w przypadku nowego kontraktu dla Rude będzie to Górak.
|
A to już nie Xabi Alonso?