Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3886
Stary 14.05.2024, 10:54
Na zakonczenie kolejnego przegranego sezonu z Termalika, w kazdym normalnym klubie bylaby odpowiednia oprawa, biale husteczki, wyjscie w 19 minucie ze stadionu albo cos podobnego , tylko jie u nas, w klubie wzajemnej adoracji, poblazania , zrozumienia i lizania sie po jajcach , ....taczki dla zaskronca juz powinny byc przygotowane po komedii z lechia
Odpowiedz cytując