Garret napisał(a):

Byliśmy już 3 sezony z rzędu w niższej klasie rozgrywkowej (sezony 85/86, 86/87, 87/88), więc w razie czego "rekordu" nie będzie (cóż za pocieszenie).
Niestety, ostatnie ileś tam sezonów nas uczy, że wszystko przed nami...
Te wszystkie dywagacje dotyczące "gdzie Rude znajdzie pracę", abstrahując już kompletnie od woli Królewskiego, są absurdalne w świecie, w którym Amica walcząca o MP czy tam puchary obsadza w roli pierwszego trenera Rumaka. Gdzieś, ktoś, kiedyś go zatrudni, sukces w CV mimo wszystko ma i tyle.
|
Był tu pol roku, co prawda nie udało się awansować do esa, ale zawsze można zwalić na poprzednika. Puchar w CV na tym etapie już mu daje stempel zwycięzcy, o co nie tak łatwo.
Dodatkowo Marca w Hiszpanii podgrzała temat i rozeszło się to dużym echem. W takich krajach jak Węgry, Bułgaria, kraje bałkańskie. Rude z łatwością znajdzie teraz pracę w najwyższej lidze w kraju zbliżonym do Polski. O cuda i wypromowanie w pucharach jako 1 ligowiec to już dawno nie jest taki magnez dla trenerów, jeśli nie mają mocnych zespołów i przekonania że przejdą chociaż 1 rundę.
Lato będzie bardzo gorące, a ogarnięcie kadry w lecie to dopiero będzie wyzwanie