krysztal napisał(a):

|
Pogadaj z kolega Markusem.Zajebał dzisiaj linkami z których wynika że Goku zarabia w Wiśle ponad 800 tyś zł rocznie.W trzeciej lidze za te pieniądze to on zmieni ksywę na Midas.
|
To będzie zarabiał 800 000 w 3 lidze. Bo w 1 tylko psuje powietrze. Z Lechią zmarnował 100 i zawalił bramkę. Reszcie kiedy patrzy jak on biega odechciewa się grać. Chłop jest wiotki jak trzcina na wietrze. Dramat. Z Pogonią 100, zjebał. Z Sosnowcem 100 zjebał. Pytanie kto mu dał 800 000 rocznie, kto jest jego menago.