Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23826
Stary 14.05.2024, 07:08
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Pogadaj z kolega Markusem.Zajebał dzisiaj linkami z których wynika że Goku zarabia w Wiśle ponad 800 tyś zł rocznie.W trzeciej lidze za te pieniądze to on zmieni ksywę na Midas.
To będzie zarabiał 800 000 w 3 lidze. Bo w 1 tylko psuje powietrze. Z Lechią zmarnował 100 i zawalił bramkę. Reszcie kiedy patrzy jak on biega odechciewa się grać. Chłop jest wiotki jak trzcina na wietrze. Dramat. Z Pogonią 100, zjebał. Z Sosnowcem 100 zjebał. Pytanie kto mu dał 800 000 rocznie, kto jest jego menago.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując