Patryko napisał(a):

|
PESEL + umiejętności przewyższające Człapałę, który zarabia pewnie z 3-4x tyle, co Kacper. Jako młodzieżowiec nie powoduje zazwyczaj swoją obecnością na boisku, że gramy w 10.
|
A czy np. Gogół oprócz tych wymienionych wyżej niewątpliwych atutów jak pesel i rzekome lepsze umiejętności niż Sapala nie wnosi też np. bramek?